Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

GENIUSZ

użytkownik usunięty

Wspaniały, genialny, niezapomniane kreacje, mój najukochańszy aktor!!!!!!!

użytkownik usunięty

Ok. Ale na Syriusza nie pasuje...

zawiedziony szczurek

użytkownik usunięty

Co prawda to prawda do tej jakże zaszczytnej roli nijak mi pasuje (Gary) choć oczywiście bardzo go szanuje Natomiast odzwierciedleniem mej wyobrazini na temat Syriusza jest niezaprzeczalnie Viggo Mortensen i z pewnością nie dla tego że grał w WP dokonał oprócz tego wiele wspaniałych rzeczy on jest cudowny po prostu... N...A...

Naprawdę ma wspaniały talent aktorski jako jeden z niewielu gwiazd kina. Po prostu genialny aktor!!

Powtarzam to co napisałam w temacie obok:
Przestańcie z tym Mortensenem! Gdzie on taki świetny jest? Tak piszą tylko pseudofanki, którym podoba się we "Władcy...", a w niczym innym go nie widziały! Nie dość, że brzydki (poza "Władcą..." wygląda bardzo niekorzystnie), to jeszcze aktor z niego raczej niezbyt wybitny! Widzieliście choćby "Białego aligatora"? Przyćmił go tam jakiś młody, nieznany nikomu chłopak, który nawet żadnej wielkiej roli nie miał!
Gary Oldman ma jednak zdecydowanie lepszy dorobek aktorski! "Leon" czy "Dracula"... zagrał tam wprost fenomenalnie! A mówienie, że nie pasuje z wyglądu jest bezsensowne! Wystarczy obejrzeć kilka filmów z nim, żeby się przekonać, że jest bardzo przystojny! Najbardziej "syriuszowato" wygląda według mnie w "Stanie łaski" (zapraszam do obejrzebia zdjęć z tego filmu!), dalej "Szkarłatna litera" - najpiękniejszy facet jakiego widziałam (również zapraszam do oglądania zdjęć)... co jeszcze? Może "Dracula"? Tam również wygląda zabójczo (no i zapraszam do oglądania zdjęć oczywiście...;p)!
Wiecie co? Jak słyszę, że Bloom, Depp czy Mortensen byli by lepsi, to mnie skręca! Wybieracie ich, bo są teraz "modni"! Po "Władcy..." czy "Piratach z Karaibów" stali się jakimiś bożyszczami! I teraz cała masa pseudofanek, zakochanych w nich z powodu jednego filmu, wcisnęłaby ich na siłę byle gdzie, nie zważając czy wogle pasują do danej roli!
Poza ty jest tak jak powiedział ktoś na pewnym forum: Dlaczego Gary jest lepszy do roli Syriusza? Bo to jego, a nie Mortensena wybrali! Bo to jego, a nie Blooma wybrali! Bo to jego, a nie Deppa wybrali!
A wogle to Gary, to jeden z najlepszych aktorów, czego np. o Bloomie powiedzieć nie można!
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones