PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575916}

Szpieg

Tinker Tailor Soldier Spy
7,1 72 460
ocen
7,1 10 1 72460
7,7 34
oceny krytyków
Szpieg
powrót do forum filmu Szpieg

Posłuchajcie

ocenił(a) film na 3

Mam apel do potencjalnych przyszłych widzów.

Nie dajcie się zwieść wymuszoną przez media różnej maści, wysokiej ocenie tego filmu. W ogóle
nie wiadomo kto jest kim i o co chodzi, a autorzy dają widzowi na dodatek cała petardę
retrospekcji, co potęguję całkowity oczopląs co jest kiedy. NIc nie wiadomo, aż do samego końca,
po za tym, że jak sie okazało, 90% bohaterów okazuje się zakamuflowaną rosyjska opcją
gejowską.

Dziękuję. Lepiej obejrzeć Wodę dla słoni lub Igrzyska śmierci. To polecam

ocenił(a) film na 9
Wojtek_Myszka

Kolejny fan Igrzysk Śmierci.....
Nie porównuj tamtego szamba do perfumerii Alfredsona.

> co potęguję całkowity oczopląs co jest kiedy.

po to masz mózg, żeby sobie w nim wszystko poskładać. Lepiej ćwicz go - narządy nieużywane zamierają!

Z Memento, już nic byś nie zrozumiał....

ocenił(a) film na 3
Pan_Kracy

Jest i kolejny fan durnot i krytyk filmowy co chce trendy wyznaczać. Jak patrze czym się zachwycasz to aż mnie zgina w pół.

Dodaje Twój profil do obserwowanych, aby widzieć czego nie oglądać.

ocenił(a) film na 9
Wojtek_Myszka

Jak widzę - kino ciekawsze nie jest dla ciebie. Dalej oglądaj Zmierzch i Barbarzyńcę 3D.
Od lepszych filmów mózg może się zagotować. Zatem Secret Window odradzam.

Trendy wyznaczają kreatorzy mody. Takie głupoty piszesz, że zęby bolą.....

ocenił(a) film na 3
Pan_Kracy

ja oglądam dla rozrywki, a nie żeby sobie z zachwytu nad czyjąś schizofrenią konia walić...

ocenił(a) film na 9
Wojtek_Myszka

No to wal sobie dalej.
Co kto lubi.

ocenił(a) film na 3
Pan_Kracy

chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale nie jestem zdziwiony.

ocenił(a) film na 9
Wojtek_Myszka

I nie zamierzam wgłębiać się w twoje wypociny.

"Z głupim się nie dyskutuje bo nie dość, że sprowadzi Cię na swój poziom to jeszcze pokona doświadczeniem"

Pan_Kracy

Błąd! W trakcie filmu widz nie powinien myśleć - i mówię to jako człowiek, który czyta i rozumie prozę Johna Crowleya, a obecnie nie ma większych wyzwań intelektualnych w literaturze. Myśleć trzeba PO filmie. Jeżeli człowiekowi odpływają myśli hen, w trakcie seansu (mnie odpłynęły tak daleko, iż ukołysały do snu), to oznacza, że film jest nieimersywny i tym samym - przestaje być filmem (właśnie ten fragment mojej wypowiedzi zostanie wycięty do polemiki). Nawarstwianie interpretacyjnych znaczeń w trakcie lektury to domena poezji, ostatnio także - niestety - kiepskiej mainstreamowej prozy, film zaś (i gra) służą do tego, ażeby zaangażować maksymalnie widza w percepcję, a potem wywołać refleksję. Ja tymczasem podczas seansu Tinker-Tailora myślałem intensywnie nt. artykułu, który miałem później napisać, w efekcie w ogóle nie wypocząłem, a po seansie prześcigałem się ze znajomymi w złośliwościach na jego temat.

Jeżeli na tym polega geniusz kinematograficzny, to ja rzeczywiście wolę "Igrzyska śmierci", przynajmniej one mnie nie oszukują co do swej wartości.

ocenił(a) film na 10
Wojtek_Myszka

Wojtek, po prostu nie twój przedział IQ. Nie łam się, właśnie nowy film z Willem Smithem i jego bambo synkiem wchodzi do kin-gwarantuje, ze go zrozumiesz:)
Ps. Lubie Smitha:)

ocenił(a) film na 3
Ivan_The_Maskarator

dziękuję za tę jakże cenną radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones