PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563855}

Spis drani

The Hit List
5,6 6 505
ocen
5,6 10 1 6505
Spis drani
powrót do forum filmu Spis drani

Przecież film jest naprawdę godny obejrzenia. Nie róbmy nic pochopnie nabiera nowego znaczenia. Naprawdę warto mimo takiej oceny. O wiele gorsze gnioty mają lepszą ocenę. Dlaczego?!

efta18

Bo nie są popularne. Wiele świetnych filmów ma na filwebie 6 lub 7 średnią. Ja nigdy nie patrze na średnią bo ona nie jest obiektywna.

ocenił(a) film na 5
Nuno33

Ja również. Czasami film z beznadziejna ocena jest bardzo dobry a niektóre z wysokimi ocenami są o wiele gorsze.

ocenił(a) film na 5
Nuno33

Za przykład może posłużyć nawet zaginiona dziewczyna ,labirynt lub prawo zemsty,które według mnie powinny mieć ocenę co najmniej 8.0

ocenił(a) film na 4
efta18

Dlaczego? Obejrzyj sobie film ,,American Gangster’’ albo ,,Siła i honor’’, w obu gra Cuba Gooding Jr. I porównaj sobie z tym... to może zrozumiesz.

ocenił(a) film na 5
BastekTGK

Nie oglądałam tamtych filmów,ale dziękuję za podpowiedź. Postaram się obejrzeć. Oceniałam ten film jako całość nie jako rola jednego faceta,bardzo mi się spodobał. Ma ciekawą fabułę i nie jest przesadzony.

BastekTGK

To była moja opinia na temat średniej filmwebu. Oglądałam ten film wczoraj. BastekTGK film nie zasługuję na dobrą ocenę.

BastekTGK

Masz rację BastekTGK.

ocenił(a) film na 3
efta18

Satysfakcjonuje ciebie po interesującym zawiązaniu akcji funkcjonowanie mordercy jako kombajnu do zabijania, co jest zresztą rażąco niewiarygodne w sensie dziwnej niemocy policji i w sensie kompletnego braku rozrysowania motywów tego mordercy, jego psychiki? Więcej sensu i logiki znajdzie się chyba w grach komputerowych typu Mortal Kombat. Ja oceniłem film na "3" i od dawna z taką wściekłością tego nie zrobiłem, bo film ten wiele obiecuje, a jest jedynie polaną czekoladą solą.

ocenił(a) film na 9
efta18

Ja dałem 9 (+2 za Cuba Gooding Jr.).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones