PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167207}
5,3 83
oceny
5,3 10 1 83
Go Go Tales
powrót do forum filmu Go Go Tales

Ciekawostka prosto od Ferrary. Tym razem reżyser zrezygnował z poważnej tematyki, kręcąc zwykłą, niskobudżetową komedyjkę o działalności klubu ze stripteasem. Nie uświadczymy tu nawet jakichś szczególnych kontrowersji, prócz dość skromnej golizny.
Lekki i przyjemny film, choć przyciąga głównie obsadą i muzyką. Willem Dafoe w roli głównej dał z siebie wszystko, nawet pojawia się tu na chwilę jako wokalista co jest nie lada atrakcją. Asia Argento niestety pełni tutaj tylko rolę ozdoby, nie ma jej zbyt dużo na ekranie, a jak już jest to po to by zrzucać ciuszki (choć otwartej nagości się nie spodziewajcie). Ścieżka dźwiękowa obfituje w mnóstwo świetnych utworów dodających dynamiki powolnemu rozwojowi akcji.
Puenta jest dość przyjemna, a druga twarz lokalu Go Go jaką ukazuje na końcu reżyser ma bardzo przyjazne oblicze. W gruncie rzeczy oglądało mi się to niezwykle lekko i mimo że całość to nic specjalnego, to warto poświęcić te 100 minut. Nie jestem pewien co do oceny, ale jaką nie wystawię, weźcie pod uwagę bardziej moją opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones